İnstagram Beğeni Kasma Taktiği

İnstagram Beğeni Kasma Taktiği

İnstagram popülerliği takipçi, beğeni, izlenme be erişim olmak üzere çeşitli etkenlerin hesaba katılarak gözlemlendiği bir tanınma şeklidir. Kişilerin İnstagram hesapları ne kadar büyük olursa, yani ne kadar fazla takipçiler ne kadar fazla etkileşimleri olursa o kadar fazla kişiye erişmek mümkün olacaktır. Bu sebeple İnstagram’ın altın taktiklerinden biri olan beğeni kasma yöntemlerini bilmek gerekebilir. Kişilerin yaşı ne olursa olsun İnstagram üzerinden olabildiğince beğeni alabilirler, takipçi kasma gibi seçenekleri olduğu gibi aynı zamanda izlenme ve beğeni kasma işlemleri de olduğunca mümkündür. İnstagram beğeni kasma nedir ve nasıl yapılır?

İnstagram Beğeni Kasma Nedir?

İnstagram beğeni kasma, İnstagram üzerinden paylaşılan fotoğrafların en fazla kişi tarafından beğenilmesini amaçlayan bir kasma yöntemidir. Bu yöntem sayesinde gönderile keşfete düşebilir, daha çok insanın görmesi ve beğenmesi de sağlanabilir. Bu sebeple beğeni kasma yöntemlerini denemek son derece önemlidir.

İnstagram Beğeni Kasma İşlemi Nasıl Yapılır?

İnstagram beğeni kasma işlemlerini yapmak için öncelikle uzun süredir var olan yani açılış yılı 2016, 2917 ya da daha öncesine ait hesaplar önerilir çünkü yeni hesaplar beğeni yaparken çok hızlı bir şekilde kapanabilmektedir. Eski hesapların en büyük artısı çok fazla beğeni kasma işlemi de yapılsa yeni hesaplar kadar hızlı uyarı almaması ya da engel yememesidir. Bu nedenle çok sayıda kişiye önerilir.

-İnstagram beğeni kasma yöntemlerinden ilki olabildiğince çok beğeni yapmaktır. İnstagram’da takipçi kasma yöntemlerinden biri geri takip yöntemidir, bunun beğeni yöntemindeki karşılığı da geri beğenidir. Beğeni yapılan fotoğraflar sayesinde kişiler kendi fotoğraflarını beğenen kişilerin fotoğraflarını beğenmekte ve bu sayede sonsuz bir döngü meydana gelmektedir. Bu yöntem sayesinde sınırsızca beğeni sağlamak mümkün olacaktır.

-İnstagram beğeni kasma yöntemleri arasında en kolay olanı beğeni satın almaktır. Beğeni satın almak, istenilen gönderiye istenilen kadar adet beğeni gönderilmesi ile ortaya çıkan oldukça kolay bir yöntemdir. Aynı zamanda gönderilen kadar beğeni onaylandığı için istenilen beğeni sayısına ulaşıp ulaşmayacağı bir ikilem olmaktan çıkmaktadır. Bu yöntem en sık kullanılan ve en kolay olan yöntemdir.

-İnstagram beğeni kasma yöntemlerinden biri de çekilen fotoğrafı ya da doğrudan profile eklenen fotoğrafı hikayeye ekleyerek takipçilerin beğenmesini sağlamaktır. Klasik hesaplarda bu yöntem gönderinin diğer gönderilere kıyasla kat kat daha fazla beğeni almasını sağlamaktadır. Bu nedenle de hemen her tür İnstagram hesabı tarafından kullanılabilecek bu İnstagram beğeni kasma yöntemi sıklıkla tercih edilmektedir.

İnstagram Beğeni Kasma Yönteminin Olumsuz Bir Yanı Var Mıdır?

İnstagram beğeni kasma yönteminin olumsuz pek fazla yönü yoktur. Aksine oldukça fazla artısı bulunmaktadır. Mesela İnstagram gönderileri ne kadar çok beğenilirse gönderinin keşfete çıkma ihtimali artar bununla doğru orantılı bir şekilde daha fazla beğenilme ve sayfaların birbirleri ile daha fazla etkileşime geçme durumu da sağlanmış olur. Bu nedenle İnstagram beğeni kasma yöntemi düşünülenin aksine oldukça olumludur.

Beğeni kasma uygulamaları kullanan kişilerin dikkat etmesi gereken bir nokta vardır. Öncelikle bu uygulamalar şifre istedikleri için hiç güvenli değildir ve kişilerin hesaplarının şifresini değiştirerek çalabilirler. Bu nedenle de bu uygulamaların kullanılması önerilmez. Uygulamaların kullanılmamasının diğer bir sebebi de İnstagram algoritması üzerinden karşılıklı beğeni yaptırdığı için size hiç hitap etmeyen, istemediğiniz veya düşünmediğiniz bir gönderiyi sizin izniniz olmaksızın beğenebilir. Bu durumun yaşanmasını istemeyen kişiler bu tür uygulamalardan uzak durmalıdır. Bunun yerine satın alma ya da diğer beğeni kasma yöntemleri tercih edilebilir.

2020-01-19 00:56:16

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

İnstagram Takipçi Kasma

İnstagram Takipçi Kasma

İnstagram, sosyal medya platformları arasında en çok kullanılan platformlardan biridir. Fotoğraf

İnstagram İzlenme Satın Almak

İnstagram İzlenme Satın Almak

İnstagram’da yapılan güncelleştirmeler ve gelişmeler ile birlikte profile yüklenen videoların

Beğeni Satın Al

Beğeni Satın Al

İnstagram fotoğraflarındaki beğeni sayısının yüksek durumda olması, İnstagram’da fenomen