İnstagram İzlenme Arttırma Taktikleri

İnstagram İzlenme Arttırma Taktikleri

İnstagram, yeni yapılan güncelleştirmeler ile içerisinde videoların oynatılabildiği ve bu videoların son zamanlarda kaç kişi tarafından izlendiğinin görülebildiği bir platform halini almıştır. İzlenme sayısı kişinin takipçilerine, profilinin erişimine ve etkileşimine göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu izlenme sayısının arttırılması için gereken bir takım yöntemler vardır. Yöntemlerin uygulanmasının ardından kişilerin gönderi olarak attığı videoların izlenme kasma yöntemleri etkili olacak ve izlenmeleri artacaktır. İzlenme kasma nedir ve nasıl yapılır?

İzlenme Kasma Nedir?

İnstagram hizmetleri konusunda isminden sıkça bahsettiren “izlenme” tıpkı takipçi ve beğeni gibi İnstagram’ın genel terimi olmayı başarmış konular bütünü arasında kendini gösterebilmektedir. Bu konular bütünü içerisinde en çok dikkat edilen terimlerdendir dersek yanılmış olmayız. İzlenme sayısının hayatımıza girişi  yaklaşık bir veya bir buçuk sene önceye dayanmaktadır. İzlenme sayısının diğer her şey ile bütün olduğunu, fakat kişilerin gönderdiği gönderilerin ne oranda diğer kişiler tarafından merak edilip izlendiğinin görülmesini sağlayan en önemli husustur. İzlenme kasma birden çok şekilde tanımlanabilecek olsa da gönderi biçiminde yüklenen videoların kaç kişinin gördüğü bölümün yazdığı kısma izlenme, ve bu izlenmeyi arttırmak için kişilerin başvurduğu yolların tümüne ise İnstagram izlenme kasma adı verilebilir.

İzlenme Kasma Nasıl Yapılır?

İnstagram üzerinden takipçi kasma ve beğeni kasma oldukça kolay birçok metot ile yapılabilir fakat daha çok yabancı olduğumuz izlenme kasma nedir ve nasıl yapılır kısmı hepimiz için bir bilinmezliği temsil eder. İzlenme kasma işleminin temel mantığı da aslında kişilerle etkileşim haline girerek kendi progfilinizi ya da gönderilerinizi fark ettirmek, bu sayede izlenme arttırmak olacaktır.

-İzlenme kasma yöntemlerinden ilki en kolay ve en garanti olandır. Bu zahmetsiz yol izlenme kasma olarak da adlandırılabilir. İzlenme kasma yöntemlerinin en popüleri ve en çok işe yarayanı izlenme satın almaktır. İzlenme satın almak isteyen kişiler takipçi ve beğenilerin satın alınabileceği yerlerden bunları satın alabilirler. Yani sosyal medya hizmetleri veren forumlardan, aynı hizmeti veren sitelerden ya da kurumsal açıdan hizmet veren diğer yerlerden bu hizmeti almak mümkün olacaktır. İzlenme fiyatları da diğerlerine kıyasla oldukça uygundur.

-İzlenme kasma yöntemlerinden bir diğeri de alanında en başarılı ve en dikkat çeken kişilerin profilleri ile etkileşimde bulunmak ve bu etkileşim sonucu profillerinizi inceleyecek birileri tarafından fark edilerek yüklenilen videoların izlenmelerini arttırmak olacaktır. Bu durum oldukça mantıklıdır fakat hem uzun süreceği için hem de tamamen etkili bir durum olmadığı için çok sayıda kişi tarafından tercih edilmez.

-İnstagram izlenme kasma yöntemleri arasında en tehlikelisi uygulama üzerinden izlenme kasmaktır. Girişte İnstagram hesabı şifresi isteyen ve şifre verildikten sonra yenilenen kredi sistemi ile aralıklarla izlenme veren bu uygulamalar hesap güvenliğini neredeyse hiçe saymaktadır. Bu uygulamalar sebebiyle pek çok kişinin hesabı çalınmıştır, çalınan hesapların da tekrardan alınması oldukça zordur bu nedenle bu yöntemden ziyade diğer yöntemlerin uygulanması tercih edilmelidir.

İnstagram İzlenme Kasma Tehlikeli Midir?

İnstagram izlenme kasma tehlikeli değildir fakat yukarıda belirtilen hususlara dikkat edilmeli ve uyarılar neticesinde hesabın güvenliği sağlanmalıdır. Ancak bu sayede izlenme kasma mümkün olacaktır. İnstagram etkileşime oldukça açık bir yerdir ve belli bir izlenme oranına ulaşınca açık hesap kullanan kişilerin videolarını keşfete çıkararak daha fazla izlenmesini, daha fazla kişi tarafından görülmesini sağlayacaktır. Bu nedenle o noktaya kadar diğer kişilerin gönderilerine yapılan yorum ve beğeni tarzı etkileşimlerle bir miktar büyümek gerekli olacaktır.

2020-01-19 00:55:24

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

İnstagram Türk Takipçi Yöntemi

İnstagram Türk Takipçi Yöntemi

İnstagram günümüzde en fazla tercih edilen en ünlü sosyal medya platformları arasında bulunuyor.

Takipçi Satın Al

Takipçi Satın Al

İnstagram en fazla tercih edilen sosyal medya platformları arasında yer alıyor. Çoğu İnstagram

Gerçek İnstagram Takipçisi Al

Gerçek İnstagram Takipçisi Al

Son yıllarda en fazla tercih edilen sosyal medya platformu İnstagram olmuştur. Gün içinde mutlaka