İnstagram Takipçi Kasma

İnstagram Takipçi Kasma

İnstagram, sosyal medya platformları arasında en çok kullanılan platformlardan biridir. Fotoğraf yüklemek, anlık durum bildirimleri yapmak, mesajlaşmak ve birilerini takip etmek amacı ile kullanılan İnstagram uygulamasının ana teması fotoğraflardır. İnstagram üzerinde her konuda pek çok fotoğraf bulmak mümkündür. Böyle bir platformda kişiler birbirini takip edebilir, takip ettikleri kişinin de fotoğraflarına ulaşabilirler. Dolayısıyla bir hesabın takipçisi ne kadar fazlaysa popülaritesi o oranda fazla olacaktır. Takipçi arttırmak için İnstagram takipçi kasma yöntemleri kullanılır.

İnstagram Takipçi Kasma Yöntemleri Nelerdir?

İnstagram kullanıcılarının takipçi kasmak için kullandıkları belli başlı yöntemler vardır. Öncelikle takipçi kasılacak olan hesabın türü belirlenmelidir. Her yöntem her tarz sayfa için uygulanamayacaktır.

Takibe Takip

İnstagram takipçi kasma yöntemlerinden ilki takip eden kişileri geri takip ederek takibe takip zincirine katılmaktır. Bu sayede pek çok kişi birbirini takip ederek daha fazla takipçiye ulaşabilir. Takibe takip yönteminin kurumsal sayfalar tarafından kullanılması pek doğru olmayacaktır ancak mizah türü sayfalar ya da kişisel İnstagram hesapları bu yöntem sayesinde rahatlıkla takipçi arttırabilir.

Takipçi Satın Almak

Takipçi satın almak bilinen en kolay ve zahmetsiz İnstagram takipçi kasma yöntemlerinden biridir. Takipçiler parayla satın alındığı için daha çok sayfaların kullandığı yöntemlerden biridir. Bu yöntem erik olmamakla birlikte en zahmetsiz yoldan takipçi sayısının artırılacağı yöntemlerden biri olacaktır.

İnstagram’da takipçi satın almak isteyen kişiler satın alacakları takipçilerim birden fazla modeli olabileceğini bilir. Örneğin yabancı takipçiler, yerli takipçiler veya kadın- erkek takipçiler olarak takipçi seçenekleri ayrılabilir ve ihtiyaca göre satın alınabilir.

Reklam ve İş Birliği

Reklam ve işbirliği İnstagram takipçi kasma için en uygun yollardan bir tanesidir. Kendi takipçilerine benzer takipçiler bulmak isteyen ya da yeni takipçi modeli bulan kişiler reklamlar ve iş birlikleri sayesinde bu grubu kendilerini takip etmek için davet edebilir. Genellikle reklamlar çok takipçisi olan başka sayfalara verilir ve potansiyel takipçi tipi bulunarak o takipçilerin kendi sayfasıyla etkileşimini de beklemek söz konusu olacaktır.

Tanıtım Reklamları Satın Almak

Bir instagram profilinin kendi reklamını yapabilmesi için İnstagram’ın da verdiği haklar çerçevesinde gönderisinin veya profilinin tanıtımını bir miktar para karşılığında yapabilir. Bu tanıtımlar sayesinde hesap erişimleri arttırılabilir bu da en zahmetsiz ve en yasal İnstagram takipçi kasma seçenekleri arasında kendini gösterir.

İnstagramda Takipçinin Çok Olmasının Faydaları

Özellikle kurum ve İnstagram sayfaları takipçilerini kasıtlı bir şekilde arttırmak isterler çünkü takipçileri ne kadar artarsa o oranda takip edilirler veya o oranda tanıtımları yapılır. Bu sebeple çok takipçi demek kişilerin reklamlarını olabildiğince çok yapabilmesi ya da daha fazla kişiye erişebilmesi demek olacaktır. Bu sebeple genellikle kurumsal hesaplar veya sayfalar tarafından istenilen etkiyi bırakır. Takipçi arttırmak için çok sayıda doğal ve yapay etken vardır.

İnstagram hesaplarının takipçisi ne kadar çok olursa kişilerin hesabı ciddiye alma ihtimali de o oranda artacaktır. Kurumsal ve oldukça büyük bir firmanın çok az sayıda takipçisinin olması o hesabın sahte olduğu gibi şüpheleri de beraberinde getirebilir.

İnstagram Takipçi Kasma Yöntemlerinden Hangileri Kullanılabilir?

İnstagram takipçi kasma yöntemleri kişilerin istekleri ve stratejileri doğrultusunda şekillenebilir. Hızlıca olabildiğince takipçiye sahip olmak isteyenler aradığı kriterlerdeki takipçileri satın alırken İnstagram hesabının tanıtımını yaparak yavaş yavaş ama güçlü bir şekilde büyümek isteyenler ise tanıtım reklamları satın alabilir. En az tercih edilen takipçi kasma yöntemi takibe takip yöntemidir çünkü kişiler bu zincir içinde istemedikleri tarzda hesapları da takibe alabilir. Bu yöntemler arasında herkes kendine en uygun olanı seçecektir.

2020-01-09 00:14:36

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Takipçi Arttırma Hilesi

Takipçi Arttırma Hilesi

Son yıllar içinde en fazla tercih edilen sosyal medya platformu İnstagram olmuştur. Bu platforma

Takipçi Kasma

Takipçi Kasma

İnstagram takipçileri platformun çok daha renkli bir hale gelmesini sağlar. Bu nedenle İnstagram

İnstagram Takipçi Kasma Uygulamaları

İnstagram Takipçi Kasma Uygulamaları

İnstagram sosyal medya platformları arasında ismi duyulan bir konuma geldiği zamandan beri gelişen