İnstagram Takipçi Kasma Uygulamaları

İnstagram Takipçi Kasma Uygulamaları

İnstagram sosyal medya platformları arasında ismi duyulan bir konuma geldiği zamandan beri gelişen ve gelişmesi dışında daha pek çok uygulamayı etkileyen, kendisine yardımcı ya da kendisi ile alakalı pek çok uygulamanın piyasaya sürülmesinde rol oynayan sosyal medya platformlarından bir tanesidir. İnstagram’ın içeriğinin oldukça geniş olması ve çok fazla üyeye sahip bir sosyal medya platformu olması da bunda oldukça önemli bir durumdur. Bu sebeple, kişiler İnstagram hesaplarını farklı yönlerden geliştirmek amacı ile İnstagram temelli açılan uygulamaları kullanabilirler. Bu uygulamaların hepsi güvenilir değildir bu sebeple de kişiler güvenilir olmayan uygulamalara şifrelerini vererek kendi kişisel hesaplarını tehlikeye atmamalıdır.

İnstagram Takipçi Kasma Uygulamaları Ne Türdür?

İnstagram kullanıcıları için var olan takipçi kasma uygulamaları birden fazla çeşittedir. Bu uygulamaların türleri:

-Öncelikle İnstagram şifresi isteyen uygulamalar vardır. Bu uygulamalar kişilerin İnstagram üzerinden yapabileceği hemen her şeyi düzenleyen, beğeni kasma, takipçi kasma, izlenme kasma gibi konularda saatlik ya da günlük kredi ile kişilere hizmetler sunan fakat aynı zamanda da kişilerin hesap bilgileri ile diledikleri gibi takip, diledikleri gibi beğeni yapan uygulamalardan bir tanesidir. Bu sebeple de kişiler tarafından önerilmez ancak şahsi hesabında bu gibi eylemlerin izinsiz yapılmasından rahatsız olmayacak kişiler için kullanışlı uygulamalardır. Şunu belirtmekte fayda var ki bu uygulamaların tamamı güvenilir değildir. Hesap çalınması olayları, kişilerin şifre problemi yaşamalarının temel sebebi bu uygulamalar olarak tanımlanabilir.

-İnstagram takipçi kasma uygulamaları arasında bir tane de görev ve ödül prensibine uygun bot hesapların aktif olduğu, organik takipçilerin bulunmadığı uygulama türü vardır. Bu uygulama takipçi, beğeni ya da izlenme atılacak hesap için şifre isteyebilir ya da istemeyebilir bu durum kullandığı sisteme göre değişiklik gösterecektir. Sistem sayesinde uygulamada çıkan reklamları izlemek ya da uygulamada var olan görevleri yerine getirmek kişilerin bir miktar takipçi kazanmasına fırsat verecektir. Bu takipçi seçeneğini beğeni ya da izlenme için de kullanmaları mümkün olacaktır.

Her İnstagram Uygulaması Kullanılmamalıdır

İnstagram takipçi kasma uygulamaları son günlerde gittikçe çoğalmaktadır. Kişiler takipçi kasmak, beğeni yükseltmek ve izlenme almak için bu uygulamalara başvurabilmektedir. Özellikle takipçi kasmak amacı ile kullanılan uygulamaların bir kısmı kişilerin hesap güvenliği tehlikeye sokmaktadır. Şifre hackleyen veya hesaba sızarak hesapta var olan özel bilgilere erişen bu uygulamalara güvenilmemeli bu uygulamaların şahsi İnstagram hesaplarına erişimine izin verilmemelidir. Bu sayede bu uygulamaların kendileri ile birlikte getirecekleri virüsten de korunmak mümkün olacaktır. Çok sayıda kişi bu uygulamalar yerine şifre gerektirmeyen satın alma yöntemlerini tercih etmektedir. Para ile satılsa dahi kişiler bu sistem sayesinde hesaplarının diğer kişiler tarafından kullanılmasını engellemekte ve sayfa güvenliğini sağlamaktadır.

İnstagram Takipçi Kasma Uygulamaları Alternatifleri

İnstagram, takipçi kasma uygulamalarının kullanmak istemeyen kişiler için bazı alternatif takipçi kasma şekilleri vardır. Bu takipçi kasma sistemleri uygulama olmaksızın ve hesap şifresinin başka birine verilmesine gerek kalmaksızın geliştirilen yöntemlerdir.

Öncelikle kişiler takipçi kasmak için istediği takipçi sayısında takipçi satın alabilirler. Takipçi satın almalarına ek olarak da beğeni hizmeti, izlenme gibi paket içerikleri de satın alabilirler.

Takipçi kasma uygulamaları kullanmak istemeyen kişiler doğal yöntemlerle de takipçi kasabilirler. Örneğin takibe takip oldukça hızlı takipçi kasılabilecek yöntemlerden bir tanesidir. Bunun dışında uygulama kullanmak istemeyen kişiler için karşılıklı profil paylaşımı gibi doğal takipçi kasma uygulamaları da önerilebilir, oldukça da pratik yöntemlerdir.

2020-01-19 00:53:51

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

İnstagram Beğeni ve Takipçi Kasma

İnstagram Beğeni ve Takipçi Kasma

Takipçi satın alarak uzun zamandan beri hayalini kurduğunuz İnstagram’da fenomen olma amacınızı

İnstagram Takipçi

İnstagram Takipçi

İnstagram günümüzün en fazla tercih edilen sosyal medya platformlarından biri olarak bilinir. İnstagram’a

İnstagram Beğeni Hilesi

İnstagram Beğeni Hilesi

İnstagram beğenisi popülerliğin platformdaki en büyük simgelerinden biri olarak kabul edilir. Pek